W rezerwacie przyrody Mojka i Wilcze - Pogórze Dynowskie - 2016.04.03

Rezerwat Mojka: spacer ścieżkami przyrodniczymi bobra i jelenia łącznie, na trasie Mojka - Wyręby Mokre z powrotem do Mojki inną trasą.

Rezerwat Wilcze: przejście ścieżkami przyrodniczymi z przysiółka Wola Kąkolowska.

Wokół Giewontu - Tatry Zachodnie - 2016.04.17

Trasa: Zakopane, Rondo Kuźnickie - Kuźnice - Klasztor Albertynek (znaki niebieskie) - Klasztor Albertynów za Śpiącą Górą (znaki żółte) - Polana Kalatówki (znaki niebieskie) - Polana Kondratowa - Kondracka Przełęcz - Giewont 1894 m n.p.m. - zwornik szlaków przy Kondrackiej Przełęczy Wyżniej - Siodło 1830 m n.p.m. (znaki czerwone) - Przełęcz w Grzybowcu - Strążyska Polana - wylot Doliny Strążyskiej - dojście do Wielkiej Krokwi drogą pod reglami (znaki szlaku rowerowego) - Zakopane, Rondo Kuźnickie, zamknięcie pętli.

Modyń - W krainie kwitnącej śliwy i jabłoni - 2016.05.01

Trasa: Zbludza, Poręby - przysiółek Tomaszki (drogą w kierunku Woli Kosnowej) - poprzez przysółki Wierch Góry, Grudy i górna Cerchla (bez szlaku do znaków żółtych) - Mała Modyń 988 m n.p.m. (znaki żółte) - Modyń 1029 m n.p.m. - Pod Modyń, Markowa (znaki niebieskie) - przysiółek Kosarzyska - Zbludza, Poręby, zamknięcie pętli.

Wiosna na Spiszu - Wokół doliny Strzyżawkowego Potoku - 2016.05.08

Trasa 1: Łapsze Niżne, Łazy - dolina potoku Strzyżawek (bez szlaku) - Moczarki ok. 960 m n.p.m. - Sikowiska (znaki żółte) - przełączka pod Groniem - zejście do doliny Strzyżawki droga stokowa, zamknięcie pierwszej pętli.

Trasa 2: Łapsze Niżne, Łazy - Kotelnica 815 m n.p.m. (bez szlaku) - Pieskowy Wierch 980 m n.p.m. (znaki żółte szlaku gminnego) - Hołowiec (znaki niebieskie a później żółte) - Sikowiska (znaki żółte) - zejście do doliny Strzyżawki (bez szlaku), zamknięcie drugiej pętli.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com